Sbor Dobrovolných Hasičů

Mukařov u Malé Skály

7.7.2012 - A je to tady - proběhlo další Dětské odpoledne! Letos v trochu jiném gardu, kdy děti hned začali soutěžit v různých disciplínách. Na to si provedli "svůj" bleskový útok v družstvech, což byla (určitě se to tak dá říct) taková "příprava" na "opravdový" útok o čtyřech proudech,když děti hasili "skutečný" oheň. Patří jim všem za jejich šikovnost od nás velká chvála a zveme je (samozřejmě že i rodiče) na příští Dětské hasičské odpoledne - 29.6.2013 - kdy se bude slavit 100 let konání Dětských odpolední.
Věříme,že to bude hezká a povedená akce a že ten letošní déšť v 2. polovině vyhlašování vítězů, byl déšť pro štěstí od Sv.Floriána. Jen nás mrzí, že se tím pádem nekonala už tradiční pěna - ale nevadí, další rok si to vynahradíme.
VELKÝ DÍK patří všem sponzorům - hlavně NADACI PRECIOSA, O.Ú.M.SKÁLA, ONTEX, ale i tem "menším", bez kterých by se tato akce opravdu nedala uskutečnit. Také děkuji všem lidem, kteří nám jakkoliv pomáhali - třebas i jen morálně - dík patří i "našim" drahým polovičkám za to, že to s námi vydrželi a snad i ještě nějaký čas vydrží...
Na shledanou a za rok na tý "naší" -"Vaší" stovce. Za SDH Mukařov Hajný R.

 

 

Fotografie naleznete ZDE

 

Výsledky klání:

.