mobil: 604 580 129

Email: velitel@hasici-mukarov.net

Rok 2013

Vytvořeno: 17. 11. 2013 17:54 | Zveřejněno: 25. 1. 2017 16:56
Napsal Hajný R.


16.11.2013 - asi bude tuhá zima... Tuto sobotu, po celý den byly slyšet v Končinách pily! To si místní hasiči připravovali dřevo k topení na zimu! Byli vidět skalní členové jak kácejí, řežou a odvážejí topivo k hasičárně. Nikdo neví, co tím chtěli říct, ale jistě by to mohlo být to, že bude letos ta zima obzvláště krutá, neboť ani ti největší pamětníci si nevzpomínají, že by si kdy hasiči dělali dřevo do hasičárny! - Snad jen ta zatoulaná fenka to ví, ale tu si už odvezli majitelé. Takže až už skoro klasický dík členům, kteří pomáhali, dík O.Ú. M.Skály a hlavně fanynkám, při této práci. A snad jen ještě na závěr - doufám, že nás bude už povícero na brigádě(brigádách) a dojde k vyjasnění mysli některých potemnělých hlav. S pozdravem za SDH Mukařov Hajný R.

Foto:

 

Kategorie: