mobil: 604 580 129

Email: velitel@hasici-mukarov.net

Rok 2013

Vytvořeno: 17. 6. 2013 18:24 | Zveřejněno: 25. 1. 2017 17:25
Napsal Hajný R.

POVODNĚ 2013 – po klidných 11-ti letech jsme se opět “podívali“ do Tuháně, abychom svojí troškou přispěli k odstranění následků letošních povodní. Jeli jsme tam s kolegy z Malé Skály a odčerpávala se voda ze sklepů a studní. Jednoduše napsáno, ale o to více se tam zanechalo našich sil a potu. Je zde nutno pochválit místní obyvatele, kteří se o nás starali pomalu jak o vlastní a mi jim za to moc děkujeme. Doufáme, že další shledání bude už jen a jen za mnohem lepších podmínek – je na mysli, za žádných povodní (ze kterých si pánové na hoře snad už vemou ponaučení a jejich vinou nebudou takové škody...) či jiných vyjímečných situacích. Dík všem co nám pomáhali ať tak či onak, dík bezvadné organizaci a nashledanou v lepších časech. Za SDH Mukařov Hajný R.

 

Foto:

Kategorie: