Rok 2016

Vytvořeno: 4. 4. 2016 9:53 | Zveřejněno: 8. 2. 2017 8:53
Napsal Hajný R.

Vážená paní starostko, vážený pane primátore,
vážený pane starosto, vážený pane veliteli,

přiloženým dopisem se obracím zejména na širokou obec hasičskou, resp. představitele SDH a JSDHO okr. Jablonec n/N se žádostí o provedení průzkumu zájmu o akci
"JABLONEC HASIČŮM 2016", kterou se vedení fotbalového klubu FK JABLONEC rozhodlo opět poděkovat profesionálním i dobrovolným hasičům za jejich obětavou a náročnou práci.
Podstatou akce je kromě zmíněného poděkování s doprovodným programem možnost získat volné vstupenky k aktivní divácké účasti hasičů na domácím utkání /tak jako v loňském roce/
s
1.FC SLOVÁCKO, které se odehraje v sobotu 23. 4. 2016 od 17:00 na fotbalovém stadionu v areálu Střelnice v Jablonci nad Nisou.

Žádám tímto starosty SDH a velitele JSDHO okr. JBC, aby ve vzájemné shodě zaslali výsledky průzkumu tj. počet účastníků
v termínu do 15.4.2016 (čím dříve tím lépe) na moji mailovou adresu tj. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Následně budou k rukám starostů SDH, popř. velitelů distribuovány volné vstupenky na výše uvedený domácí zápas FJ Jablonec x 1. FC SLOVÁCKO.

Věřím, že naše společné poděkování vyjádříme opět maximální aktivní diváckou účastí, nejlépe v ústroji PS I, PS II popř. zásahovém obleku.

Volné šíření této informace je žádoucí a POVOLENO.

S přáním hezkého dne a pozdravem

plk. Ing. Petr Bartoň
ředitel Územního odboru Jablonec n/N