mobil: 604 580 129

Email: velitel@hasici-mukarov.net

Rok 2017

Vytvořeno: 22. 10. 2017 8:39 | Zveřejněno: 22. 10. 2017 8:39
Napsal Pivrnec Zdeněk
  V sobotu 14.září se náš Sbor zůčastnil každoroční akce Poslední hrejk, tentokrát konané na Malé Skále. Soutěž byla připravena pro čtyřčlenná družstva. První dva běželi od hasičárny pro vodu k Jizeře, další dva museli smotat rozhozené hadice zpět na základnu a dále pokračovaly topografické znalosti, natankování řidiče vozíku alko či nealko nápojem a projetí krásné osmičky, a to bez vylití naloženého kýble plného vody určeného k hrejknutí.
  Právě poslední úkol, což je hrejk na plechovku, se stal pro všechny Sbory velkým problémem. Ani jednomu z družstev se nepodařilo shrejknout plechovku ani napodruhé, tak se muselo znovu do Jizery. Dalším doplněním se podařilo mířit přesně všem, tak se jednalo pouze o čas a penalizace za špatně smotané hadice a za špatně určené topografické znaky.
  Nejlépe si se vším poradili kolegové z Dalešic, kteří obhájili pohár před Malou Skálou a Líšným. Naše družstvo skončilo po zásahu pátého člena diskvalifikací, tudíž čtvrtým místem. Skvěle připravená akce, plná dobré nálady, pivka a klobásek, za což moc děkujeme.
  Příští Poslední hrejk se bude konat u kolegů v Líšném.
                                                        
                                                                                                                        za SDH  Pivrnec Zdeněk
 
 hrejk 2017 2
 
 
hrejk 2017 1
Kategorie: