Rok 2020

Vytvořeno: 22. 2. 2020 22:17 | Zveřejněno: 22. 2. 2020 22:17
   Poslední 3 dny byly pro některé naše členy vyčerpávající, ale s pocitem dobře vykonané práce :-) . Třídenní maraton nastal ve čtvrtek, kdy po posouzení několika komisí, došlo k pokácení lípy před zbrojnicí.. K napadenému stromu, kde by již nic nevyřešil prořez, pouze by oddálil v blízké době nebezpečí zhroucení, byla povolána renomovaná firma. Během pár chvil byla J.Velem svolána brigáda na asistenci a úklid, kde se překvapivě, na všední den, sešlo hodně členů. Práce sice trvaly do tmy, ale "bojový úkol" byl splněn. Větve byly odvezeny na spálení a o dřevo jsme se podělili s Tělocvičnou jednotou.
   To byl zatím trénink pro nadcházející víkend :-) . Po odsouhlasení finanční částky od Obecního úřadu na Malé Skále na obnovu stávajícího objektu u požární nádrže, jsme se museli "vrhnout" do zbourání chátrající stavby. Slovo "museli", není až tak výstižné, ale všichni z nás chceme, aby prostor bývalého koupaliště byl funkční do léta.. Místo se nám opravdu podařilo srovnat se zemí, k tomu ještě bylo nutno odstranit nálety. Zároveň s tímto vznikl nápad našich žen ohledně úklidu klubovny a zbrojnice. A celkově se nám zadařilo! I díky počasí, a asi i sv.Florián, který naše aktivity sledoval, nám přál. To, co jsme si dali za úkol, se zvládlo. Dlouho by jsme asi pátrali v historii, kdy se při klasické brigádě sešlo 20 lidí (z 24 členů).
   Děkujeme Vám všem! Tyto 3 dny byly opravdu neskutečné - bylo to vyčerpávající, namáhavé, ale... stálo to za to !!! Nebylo zapomenuto ani na gratulaci naší člence při příležitosti kulatých narozenin.. Ale u mukařovských hasičů to prostě tak chodí... I ty oslavy řešíme prací :-) .
   DÍKY VŠEM - za pomoc, za skvělou atmosféru, za odvedenou práci (za srandičky, povzbuzování, za rýpání :-) ). Byli jste (jsme)  všichni fajn! Super akce :-)

TP

Přidány fotografie do  fotogalerie