Rok 2020

Vytvořeno: 4. 6. 2020 17:59 | Zveřejněno: 4. 6. 2020 17:59

Hasičské dětské odpoledne 2020 zrušeno!!!

Dodatečně tímto ještě přejeme všem dětem k svátku, který proběhl 1.června. Nechtěli jsme v tu dobu kazit náladu zprávou, že letošní Dětské odpoledne neproběhne. Je to v novodobé historii poprvé, ale snažíme se zachovat rámec bezpečí a zdraví pro všechny v koronavirové době. O to více nás i mrzí, že si v letošním roce připomínáme 125.výročí založení Sboru, a byla naplánována i různá překvapení a společné oslavy s Vámi.
   Veškeré soustředění, mimo zásahů, teď bude směřovat k požární nádrži. Budeme se snažit aby prostory byly do příštího roku reprezentativní a koupání i akce byly na vyšší úrovni.
   Přejeme Vám krásné a bezproblémové prožití prázdnin a těšíme se na další setkání...
                                                                                                                                                                                    TP