mobil: 604 580 129

Email: velitel@hasici-mukarov.net

zásahy 2020

Vytvořeno: 23. 5. 2020 3:27 | Zveřejněno: 23. 5. 2020 3:27
Napsal J.V.

Ve čtvrtek odpoledne jsme byli vyzváni velitelem JSDH Malá Skála, abychom zajistili doplňování cisternových automobilů vodou z místní požární nádrže. Ikdyž v malém počtu, ale o to usilovněji jsme dopravili naší PS12 na "koupaliště" a připravili vedení až na bývalou točnu autobusu. A už to šlo ráz na ráz - jedna cisterna za druhou. Naštěstí přijeli kolegové z Frýdštejna a udělali druhé vedení, tak jsme víceméně stíhali, ikdyž někdo se to sešlo a vypadalo to u nás jako na D1 , kde v koloně stojí jen hasičské vozy. Nakonec se vše povedlo a s nasazením veškerých sil 16ti jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů, byl rozsáhlý lesní požár poražen.

J.V.

 


 Několik fotografií z boje je k vidění ve fotogalerii

Kategorie: