mobil: 604 580 129

Email: velitel@hasici-mukarov.net

Rok 2012

Vytvořeno: 14. 10. 2012 13:53 | Zveřejněno: 20. 1. 2017 12:54
Napsal Hajný R.

13.10.2012 - to den, kdy se konal další z řady Posledních hrejků - letos to "spadlo" na Sněhov s oslavami 120 let od založení jejich Sboru. Po slavnostním nástupu a předání darů došlo i na samotnou "soutěž". Ta byla vymyšlená - dle slov jejich velitele - za Velké prohibice - tak to bylo nejen v duchu zábavy, ale i masa, chleba a hlavně cibule, která jistě přišla k chuti mnoha soutěžícím. Po veselých odpoledních soutěžích skončilo naše družstvo na 4. místě (asi neměli tak velký hlad...) a vítězem a zároveň držitelem Putovního poháru se stalo pořádající družstvo ze Sněhova. Moc jim blahopřejeme - jak k významnému jubileu, tak i k vítězství a věříme, že se za rok nejen sejdeme u další této akce (bude se to konati na Malé Skále), ale hlavně se dobře všichni pobavíme a zasmějeme.

Za SDH MUkařov Hajný R. - vel.


Foto naleznete ve fotogalerii

Kategorie: